Opcje przeglądania
Producenci
Promocje
Voucher 100
Voucher 100
100,00 zł 99,00 zł
szt.

Akcesoria spławikowe

Akcesoria spławikowe. Wędkarski zawrót głowy.

Wędkarstwo spławikowe należy do najbardziej rozwiniętych metod wędkarskich. Wielu wędkarzy od spławika właśnie rozpoczyna swoją przygodę z wędką. Z drugiej strony spławik to również dyscyplina, w której rozgrywane są profesjonalne zawody, przyciągające najlepszych wędkarzy z całego świata. Warto wspomnieć, że i nasi spławikowcy odnoszą sukcesy na arenie międzynarodowej. Popularność, zróżnicowanie i wszechstronność tej metody sprawia, że Akcesoria spławikowe to dziesiątki bardziej lub mniej tajemniczych przedmiotów ułatwiających wędkarskie życie, a bez niektórych wędkowanie jest wręcz niemożliwe.

Akcesoria spławikowe niezbędne do budowy zestawu.

Akcesoria spławikowe można podzielić na kilka kategorii. W pierwszej kategorii znajdą się te bezpośrednio związane z mocowaniem spławika. Wszelkie systemy mocujące, koraliki, stopery, tuby na spławiki. W dalszej kolejności należy umieścić akcesoria spławikowe dedykowane danej metodzie spławikowej. W kategorii wyczynowej będą to kubki zanętowe, gumowe amortyzatory, zatyczki, wszelkiego rodzaju drabinki na zestawy czy śruciny i wiele innych bardziej lub mniej zaawansowanych rozwiązań.

Akcesoria spławikowe sprawdzą się w innych metodach.

Wkraczając dalej w akcesoria spławikowe, dochodzimy do grupy przedmiotów, które dedykowane są do metody spławikowej, ale z powodzeniem znajdą zastosowanie w innych metodach lub wpłyną na jakość wędkowania i poprawę ergonomii stanowiska. Wszelkiego rodzaju piórniki na przypony, proce do podawania zanęt i przynęt, a nawet specjalnie wyprofilowane siatki czy wypychacze do haczyków, miski na przynęty, zanęty, organizery. Wszystkie opisane powyżej akcesoria poprawiają komfort łowienia i organizację stanowiska, a niektóre z nich są niezbędne do budowy zestawu spławikowego.

Akcesoria spławikowe i nasi specjaliści czekają na Ciebie w Cal22

W Cal22 zdajemy sobie sprawę, że akcesoria spławikowe wielu wędkarzom, zwłaszcza początkującym adeptom spławika, mogą przysporzyć wielu problemów. Ale od tego jesteśmy aby pomagać. Bez przesadnego chwalenia się obwieszczamy, że spławik nie ma przed nami tajemnic. W końcu prawie każdy z nas zaczynał swoją przygodę właśnie od tej wyjątkowej metody. Z przyjemnością podzielimy się z Wami wiedzą i doświadczeniem, a w razie wątpliwości przedyskutujemy wyższość przepływanki nad ciężką przystawką. Lub wręcz przeciwnie. Każdy pretekst jest dobry aby spotkać się w Cal 22. Zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl