Wiatrówka Hatsan BT65 RB ELITE Lothar Wal 6,35mm

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 4 dni
Cena: 3 099,00 zł 3099.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Hatsan Arms Company
Kod produktu: A2A2-565A9

Opis

Karabin Hatsan BT65 RB-ELITE LW (Lothar Walther) mocna, wielostrzałowa wiatrówka 10 lub 9-strzałowa (w zależności od kalibru) typu PCP (Pre-Charged Pneumatic) o dużym zasięgu, wysokiej jakości wykonania. Model polecamy miłośnikom wszelkiego rodzaju modyfikacji.

Lufa - precyzyjna gwintowana lufa Lothar Walther.

Osada - ergonomiczna z otworem na kciuk TH (thumbhole) wykonana z wytrzymałego polimeru w kolorze czarnym. Wstawki z miękkiej gumy na chwycie pistoletowym i środkowej części łoża zapewniają pewność chwytu oraz nadają taktyczny wygląd. Wyprofilowana poduszka policzkowa na kolbie typu Monte Carlo ułatwia złożenie się do strzału jak i celowanie. Kolbę przystosowano dla osób prawo jak i leworęcznych, na dole kolby znajduję się dodatkowe gniazdo na zapasowy magazynek. Konstrukcja kolby umożliwia pełną regulację długości stopki oraz wysokości baki za pomocą śrub.

Kartusz - karabin wyposażono w wymienny zbiornik sprężonego powietrza o pojemności 255 cc znajdujący się pod lufą. Wbudowany manometr pozwala na bieżąco kontrolować ciśnienie znajdujące się w zbiorniku, a tym samym stopnień jego naładowania. W pełni naładowany pozwala na oddanie 12-18 efektywnych strzałów (dane dla wersji FAC). Obrotowa osłona chroni wlot powietrza do kartusza przed uszkodzeniem.

Magazynek - wymienny, obrotowy. Przeładowanie odbywa się przy pomocy dźwigni znajdującej się po prawej stronie karabinu. Powoduje ono naciągnięcie „kurka”, obrócenie magazynka i wprowadzenie nowego śrutu do lufy. W zestawie oferowane są trzy magazynki.

Szyna montażowa - wiatrówka posiada podwójną szynę montażową zgodną ze standardem 11 mm oraz 22 mm (picatinny) pozwalającą na montaż dowolnego celownika optycznego. Szyna posiada stoper absorbujący odrzut po oddanym strzale zapobiegający przemieszczaniu się celownika optycznego wzdłuż szyny oraz jego rozkalibrowaniu.Dodatkowe trzy szyny zgodne ze standardem picatinny umieszczono na osadzie karabinu.

Bezpieczeństwo - wiatrówki BT65 ELITE zawierają wiele rozwiązań poprawiających komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania:

  • Quattro Trigger - 2-stopniowy regulowany mechanizm spustowy (regulacja siły nacisku i długości spustu). Umożliwia zindywidualizowanie charakterystyki spustu do wymagań użytkownika poprawiając tym samym celność jak i łatwość oddania strzału.
  • TruGlo - otwarte światłowodowe przyrządy celownicze z kontrastowymi kolorami włókien szklanych pozwalają na precyzyjne oddanie strzału również przy słabym oświetleniu. Muszka, czerwona, szczerbinka, zielona z regulacją w pionie jak i poziomie.
  • Automatyczny bezpiecznik - chroni przed oddaniem niekontrolowanego strzału, automatycznie uruchamiany w trakcie przeładowywania wiatrówki. Przed oddaniem strzału należy wcisnąć bezpiecznik kciukiem.
  • Anti-double-pellet feed - mechanizm zapobiegający załadowaniu do lufy więcej niż jednego śrutu.
  • Anti-Knock System® - opatentowany system zapobiegający ubytkom sprężonego powietrza w przypadku uderzenia mechanicznego wiatrówką.

Certyfikat limitu energii - dołączany przez producenta do każdej wiatrówki. Dokument stwierdzający legalność wiatrówki oraz zgodność cech produktu z polskimi przepisami okazywanym organom państwowym, w tym Policji w czasie ewentualnej kontroli.

DANE TECHNICZNE

Model: Wiatrówka PCP Hatsan BT65 RB  ELITE LW Lothar Walther 4,5 mm

Kaliber:4,5 mm (.177)

Prędkość początkowa 325 m/s

Długość całkowita 1080 mm

Długość lufy 585 mm

Waga 4300 g

Energia kinetyczna: poniżej 17J

Producent: Hatsan, Turcja

W ZESTAWIE:

WIATRÓWKA Hatsan BT65 RB ELITE LW 4,5mm

Olej do konserwacji Brunox spray 50 ml

Luneta 3-12x44 podświetlana z paralaksą

oraz uchwyty montażowe do lunety

latarka taktyczna

2 paczki ŚRUT exact

3 magazynki

uwaga!+Iglica do tuningu GRATIS!

TARCZE 100 szt

PASEK

Polimerowa walizka

24 miesiące gwarancji

ZAPAKOWANA W ORYGINALNYM PUDEŁKU

KARTA GWARANCYJNA.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl