Wiatrówka Hatsan PCP AT-P1 QE 4,5mm do 17J

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 4 dni
Cena: 1 998,00 zł 1998.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Hatsan Arms Company
Kod produktu: T008178

Opis

OPIS: 

Pistolet Hatsan AT-P1 QE,wielostrzałowa wiatrówka 10 lub 9-strzałowa (w zależności od kalibru) typu PCP (Pre-Charged Pneumatic) o dużym zasięgu i sporej energii (najmocniejszy oferowany pistolet na rynku). Model z lufą QEze zintegrowanym tłumikiem polecamy miłośnikom dobrej zabawy oraz wszelkiego rodzaju modyfikacji.

Lufa- precyzyjna gwintowana QE(QuietEnergy) o długości 10.4"(265 mm), zakończona integralnym tłumikiem dźwięku redukującym o -50% odgłos wystrzału.

Kartusz- pistolet wyposażono w wymienny zbiornik sprężonego powietrza o pojemności 50 ccznajdujący się pod lufą. Wbudowany manometr pozwala na bieżąco kontrolować ciśnienie znajdujące się w zbiorniku, a tym samym stopnień jego naładowania. Obrotowa osłona chroni wlot powietrza do kartusza przed uszkodzeniem.

Magazynek- wymienny, obrotowy. W zależności od kalibru oferowane są magazynki aluminiowe 10-strzałowe (kal. 4.5 mm i 5.5 mm) oraz stalowe 9-strzałowe (kal. 6.35 mm). Przeładowanie odbywa się przy pomocy dźwigni znajdującej się po prawej stronie karabinu. Powoduje ono naciągnięcie „kurka", obrócenie magazynka i wprowadzenie nowego śrutu do lufy. W zestawie oferowane są dwa magazynki.

Rękojeść- ergonomiczna wykonana z wytrzymałego polimeru w kolorze czarnym z regulowaną półką. Wstawki z miękkiej gumy na chwycie pistoletowym oraz ergonomiczne wycięcia rękojeści pod palce zapewniają pewność chwytu.

Szyna montażowa- wiatrówka posiada podwójną szynę montażowązgodną ze standardem 11 mmoraz 22 mm(picatinny) pozwalającą na montaż dowolnego celownika optycznego. Szyna posiada stoper absorbujący odrzut po oddanym strzale zapobiegający przemieszczaniu się celownika optycznego wzdłuż szyny oraz jego rozkalibrowaniu.

Bezpieczeństwo - wiatrówka AT-P1 QEposiada wiele rozwiązań poprawiających komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania:

Quattro Trigger- dwustopniowy regulowany mechanizm spustowy (regulacja siły nacisku oraz długości spustu). Umożliwia zindywidualizowanie charakterystyki spustu do wymagań użytkownika poprawiając tym samym celność jak i łatwość oddania strzału.

Automatyczny bezpiecznik- chroni przed oddaniem niekontrolowanego strzału, automatycznie uruchamiany w trakcie przeładowywania wiatrówki. Przed oddaniem strzału należy wcisnąć bezpiecznik kciukiem.

Anti-double-pellet feed- mechanizm zapobiegający załadowaniu do lufy więcej niż jednego śrutu.

Anti-Knock System®- opatentowany system zapobiegający ubytkom sprężonego powietrza w przypadku uderzenia mechanicznego wiatrówką.

QE - (QuietEnergy) lufa zakończona zintegrowanym tłumikiem dźwięku. 

Certyfikat limitu energii- dołączany przez producenta do każdej wiatrówki. Certyfikat ten jest niezbędnym dokumentem stwierdzającym legalność wiatrówki oraz zgodność cech produktu z polskimi przepisami okazywanym organom państwowym, w tym Policji w czasie ewentualnej kontroli.

Wiatrówki sprowadzane na rynek polski posiadają wygrawerowany adres strony internetowej wyłącznego dystrybutora www.sharg.ploraz informacje o limicie energii 17 J potwierdzającym zgodnie z obowiązującym prawem w Polsce, dopuszczenie wiatrówki do obrotu jako urządzenia nie wymagającego pozwolenia na jej posiadanie. Naniesione w sposób trwały informacje, chronią przed zakupem wiatrówek pochodzących z nielegalnego źródła (nie zgodnych z obowiązującymi przepisami).

Opracowanie firma Sharg®wyłączny importer firmyHatsan

XYYZ

Parametry

  • Rozmiar: 4.5 mm, 5.5 mm
  • Rozmiar: 4.5 mm, 5.5 mm

  Producent: Hatsan Arms Company

  Symbol: AT-P1 QE

ZESTAW ZAWIERA:

  • +WALIZKA POLIMEROWA
  • PACZKA ŚRUTÓW EXACT 
  • KOMPLET TARCZ
  • PASEK
  • ZAPAKOWANA W ORYGINALNYM PUDEŁKU
  • KARTA GWARANCYJNA
  • +uwaga! IGLICA DO TUNINGU.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl